ملاحظاتی که باید هنگام انتخاب میان کمپرسورهای چیلرهوا خنک مورد توجه قرار دهید:

هزینه های انرژی چیلرهوا خنک در برابر چیلر آب خنک:

یک واحد خنک کننده آب دارای قدرت خاصی نسبت به یک کمپرسور هوا خنک است که اساسا به این معنی است که شما می توانید کارایی بیشتری از آن انتظار داشته باشید. اما شما همچنین می خواهم هزینه های برق سیستم خنک کننده و نیز هزینه های آب را بررسی کنید. هنگامی که در این هزینه ها رابررسی میمنید، ممکن است متوجه شوید که یک کمپرسور هوا خنک کننده در واقع هزینه برتر است.

کمپرسور چیلر

از طرفی دیگر، شما همچنین می توانید در مورد پتانسیل بازیابی گرما در هنگام استفاده از چیلر آب خنک برای پیش گرم کردن فرآیند دستگاه چیلر استفاده کنید. این می تواند هزینه های چیلر آب خنک را جبران کند، و یک امتیاز به نفع کمپرسورهای آب خنک است. همچنین فرصت گرم شدن فضای خالی با کمپرسورهای خنک کننده هوا وجود دارد، اما معمولا فقط فصلی است. 

تهویه در اتاق

کمپرسورهای هوا خنک نیاز به مقدار کافی هوا خنک کننده برای ورودی، و همچنین فضای کافی برای تخلیه دارند. مسائل مربوط به تنظیم دما، خرابی تجهیزات و در نهایت خرابی چیلر، اغلب به دلیل تهویه نامناسب ایجاد می شود.

اگر اتاق کمپرسور شما در نزدیکی یک اتاق دیگ بخار یا منطقه ای باشد که بخاری ها به ورودی به آن برسد، بدترین مکان برای کمپرسورهای هوا خنک است. اگر فضای محدودی دارید، کمپرسور آب خنک انتخاب خوبی است.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست