شارژ گاز و سرویس داکت اسپلیت

انتخاب چیلر صنعتی

انتخاب چیلر صنعتی

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

  

کل هزینه چرخه عمر، منبع قدرت، رتبه خنک کننده IP، ظرفیت خنک کننده خنک کننده، ظرفیت تبخیر کننده، مواد اواپراتور، نوع اواپراتور، مواد کندانسور، ظرفیت کندانسور، دمای محیط، فن نوع موتور ، سطح سر و صدا، مواد لوله های درونی، تعداد کمپرسور، نوع کمپرسور، تعداد مدارهای یخچال، نیازهای خنک کننده، دمای تخلیه سیال و COP (نسبت ظرفیت خنک کننده در RT به انرژی مصرف شده توسط کل چیلر در KW) . برای چیلرهای متوسط ​​تا بزرگ این باید از ۳٫۵ تا ۷٫۰ باشد، با مقادیر بالاتر یعنی بازده بالاتر. راندمان خنک کننده اغلب در کیلووات در هر تبرید تن (kW / RT) مشخص می شود.

تعمیر مینی چیلر فنکویل

روند نزولی در AHU ها:

تعمیرات اسپلیت، اگر چه بسیاری از تکنولوژی در AHU ها برای چندین دهه نسبتا بدون تغییر باقی مانده است، برخی از اجزای و شیوه های نسبتا جدیدی که در برنامه کاربردی مناسب می توانند مفید باشند، در نظر گرفته شده است.

طرفداران مستقیم درایو چرخ های فن را به طور مستقیم به شفت موتور متصل می کنند و معمولا با درایوهای فرکانس متغیر (VFD) استفاده می شوند. این باعث کاهش تلفات درایوهای مرتبط با کمربندها می شود و می تواند کارایی بالاتری داشته و سر و صدای کلی را کم کند.

آرایه های فن با استفاده از چندین طرفدار طرفداران درایو مستقیم، از یک فن بزرگ استفاده می کنند. به طور مناسب اعمال می شود، آرایه فن می تواند فضای کلی مورد نیاز برای AHU را در حالی که ارائه کار اضافی و کارایی با صرفه جویی در انرژی را کاهش می دهد. بسته به تعداد طرفداران، می توان آنها را با یک یا چند VFD کنترل کرد.

مانند بسیاری از چیزهای دیگر مربوط به AHU ها، هنگام استفاده از آرایه فن، باید اطمینان حاصل شود که اهداف پروژه به طور موثری مؤثر باشد.

بازیابی انرژی به طور فزاینده ای در AHU ها اعمال می شود و ممکن است با کدهای انرژی در برنامه های خاصی که درصد بالایی از هوای فضای باز دارند، مورد نیاز باشد.

بازیابی انرژی، ورودی هوایی را قادر می سازد تا گرما و رطوبت را با ایجاد هوای اگزوز توسط چرخ های پوشش داده شده یا مواد ویژه در یک صفحه تخت، تنظیم ضد جریان، را قادر می سازد. کاربرد موفقیت آمیز وابسته به بسیاری از عوامل، مهمتر از همه آب و هوا است. به طور کلی ساده ترين و مقرون به صرفه ترين کاربرد در هنگام استفاده از واحدهای هوايی اختصاص داده شده است.

انتخاب چیلر صنعتی

انتخاب چیلر صنعتی

به جای واحدهای سنتی هوا که هوا را در فضای باز و هوا باز می کنند، به طور فزاینده ای از واحدهای اختصاصی خارج از هوا استفاده می شود. برای بسیاری از اقلیم، سخت ترین قسمت کار AHU، درمان هوای فضای باز است. کویل ها باید برای اندازه گیری دمای بسیار شدید محیط مورد استفاده قرار گیرند.

در هوای مرطوب، رطوبت هوا نیاز به هوای پایین تر از توده هوای مخلوط هوا را خنک می کند، حتی اگر اشغال ساختمان ممکن است از درجه حرارت کمتری برای مقابله با دمای فضای فضایی برخوردار نباشد. علاوه بر این، مخلوط کردن مخازن و توالی های کنترل مربوط به آنها در حالت AHU، حالت های معمولی شکست هستند که همراه با راندگی سنسور می تواند منجر به بیش از حد تهویه (مصرف انرژی بالاتر) و یا تحت تهویه (ضعیف IAQ) شود.

سیستم کنترل هوا:

تعمیرات فنکوئل، واحدهای (AHU) که ​​همچنین به عنوان کنترل کننده هوا شناخته می شوند، برای تهیه و گردش هوا در اطراف یک ساختمان استفاده می شوند و یا به عنوان بخشی از سیستم گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع (سیستم تهویه مطبوع) ساختمان تهیه شده است.

اساسا یک سیستم کنترل هوای هوا شامل یک جعبه فلزی بزرگ عایق است که حاوی عناصر فن، گرمایش و / یا خنک کننده، فیلترها، آستناتورهای صدا و دمپر ها است. در اغلب موارد، AHU به کانال پخش توزیع هوا متصل است؛ به طور متناوب، AHU می تواند به فضای مورد نظر باز شود.

هوای ورودی از طریق AHU فیلتر شده است و یا بسته به وظیفه مشخص شده و شرایط آب و هوایی محیط گرم یا سرد می شود. در برخی از ساختمان ها، واحد های تصفیه هوا فقط برای تهیه هوای تازه برای تهویه هوا استفاده می شود و هوای بی هوازی را جذب می کند.

برای گرم کردن یا خنک سازی، AHU ها ممکن است به کارخانه مرکزی مانند دیگهای بخار و یا چیلر متصل شوند، که آب گرم یا سرد را برای تبادل گرما با هوا دریافت می کنند. به طور متناوب، گرمایش یا خنک سازی ممکن است از عناصر گرمایش الکتریکی یا واحد های خنک کننده انبساط مستقر ساخته شده در هوا تهیه کننده تهیه شود.

انتخاب چیلر صنعتی

انتخاب چیلر صنعتی

هنگامی که سیستم های AHU برای استخراج هوای پایدار از ساختمان استفاده می شود، نسبت کنترل شده ای از این هوا می تواند به منظور جلوگیری از نیاز به شرایط تهویه هوا فراهم شود. هوا سردخانه ها همچنین می توانند مکانیسم های بازیابی گرما را برای استخراج گرما از هوا اخراج کرده و از آن برای تهیه هوا تهیه شده استفاده کنند.

واحد های حمل و نقل هوا با توجه به شغل طراحی شده برای انجام آن، با اندازه، ظرفیت و پیچیدگی قابل توجهی دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا