فروش فن کوئل

انتخاب میان کمپرسور هواخنک کننده یا آب خنک کننده

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

انتخاب میان کمپرسور هواخنک کننده یا آب خنک کننده:

برای دستگاه های صنعتی بزرگتر، هنگام انتخاب یک کمپرسور پیچ دوار، انتخاب این است که آیا باید از یک کمپرسور هوا سرد یا کمپرسور آب سرد استفاده کرد. هر دو طرح قطعا مزایای خود را دارند و به طور طبیعی معایبی دارند. به طور کلی، اکثریت به نصب و راه اندازی چیلر هوا سرد رغبت دارند.

کمپرسورهای دوار با هوا خنک می شوند به طور معمول بیشتر در دسترس هستند و هزینه های کلی نصب را کم می کنند. با این حال، برخی از برنامه های کاربردی که کمپرسورهای آب سرد نیز می تواند سودمند باشد. بهترین راه برای نزدیک شدن به این تصمیم، نصب سیستم هوا فشرده شما است..

کمپرسورها به چه تعداد اتاق نیاز دارند؟

این یک سوال جنجالی است . به نظر می رسد ساده است، اما بیشتر از آن چیزی است که فکر میکنید. آیا هوای فشرده مورد نیاز شما ثابت است یا در طول روز یا هفته متفاوت است؟ اگر تقاضای چیلر ثابت نیست، ممکن است بهتر باشد که چند کمپرسور اسب بخار کوچکتر داشته باشید که می تواند برای رفع نوسانات تقاضای چیلر به جای یک کمپرسور بزرگ ،برای رسیدگی به تقاضای حداکثر جریان، هماهنگ شود چند کمپرسور کوچک نیز ممکن است به طور موثر تر به یک قیمت در مورد هزینه یک کمپرسور بزرگ برسد.

کمپرسور هواخنک کننده یا آب خنک کن

کمپرسورهای پیچ اسکرو (۴۰ اسب بخار و کمتر) به طور معمول آب سرد نیستند. هنگام انتخاب کمپرسورهای هوا خنک ، مقدار جریان هوای خنک مورد نیاز نسبتا بیشتر است و بنابراین محدودیت های ورودی خنک کننده هوا و تخلیه هوای خنک کننده در اتاق باید مورد توجه قرار گیرد.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
12 + 6 =