تعمیر مینی چیلر فنکویل

انتخاب تهویه مطبوع مناسب

عوامل مهم برای انتخاب AC مرکزی:

اندازه:

مترادف ظرفیت خنک کننده هوا تهویه، اندازه در واحد حرارتی بریتانیا در ساعت (Btu / ساعت) و یا در “تن”. یک تن خنک کننده برابر با ۱۲۰۰۰ Btu / hr است. برای اندازه گیری هدایت، از ماشین حساب در وب سایت Energy Star استفاده کنید.

بهره وری:

این توضیح می دهد که میزان خنک کننده دستگاه برای هر وات برق به چه میزان است. کارایی به عنوان رتبه بندی بهره وری انرژی فصلی یا SEER بیان می شود. حداقل SEER برای یک سیستم اسپلیت سیستم تهویه مطبوع مرکزی تا امروز ۱۳ است، بنابراین برای واحدهای با رتبه های SEER 13 یا بیشتر نگاه کنید. هرچه SEER بالاتر باشد، بیشتر شما می توانید هزینه های انرژی خود را کاهش دهید.

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

نگهداری:

طرح خدماتی که بازرسی های منظم را با تخفیف در تعمیرات و گارانتی کار متصل می کند، به ارزش کلی مذاکره می پردازد. قیمت چنین خدماتی به طور گسترده ای متفاوت است.

ترموستات قابل برنامه ریزی:

استفاده مناسب از یک ترموستات قابل برنامه ریزی می تواند هزینه های خنک کننده خود را تا ۲۰ درصد کاهش دهد. و با استفاده از یک جعبه یا پنکه سقفی، که کم هزینه برای اجرا است، می تواند به شما احساس کولر ۳ تا ۴ درجه فارنهایت.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 + 5 =