تعمیرات کولرگازی

اسید شویی فن کویل

اسید شویی فن کویل

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                         

چگونه برج های خنک کننده و چیلرها با هم کار می کنند؟

اسید شویی فن کویل، یک چیلر یک قطعه بزرگ از تجهیزات صنعتی واقع در داخل یک ساختمان است، اغلب در زیرزمین یا یک منطقه کاربری دیگر. این شامل دو سیلندر اولیه است: یک بخارپز و یک کندانسور.

انواع مختلفی از چیلرها وجود دارد، از جمله گریز از مرکز، متقاطع، پیچ و چیلر جذبی. یک برج خنک کننده به عنوان مبدل حرارتی عظیم عمل می کند. آن را روی سقف ساختمان قرار می دهد و هوا را درون کویل می کشد تا گرما را خارج کند و آن را خارج کند.

با هم، چیلرها و برج های خنک کننده اجازه می دهد تا هوا فضا های بزرگ را فراهم کنند. خواندن را بخوانید تا یاد بگیرند که چگونه فرایند خنک کننده در ساختمان تجاری یا صنعتی خود در شیکاگو کار می کند.

سیستم آب سرد: سیلندر اواپوراتور و هواگیران

سیلندر تبخیر کننده مسئول تولید آب سرد استفاده شده برای تهویه مطبوع است. آب سرد از تبخیر کننده در حدود ۴۵ درجه فارنهایت خارج می شود و به سمت روتر حرکت می کند. شعاع خاموش رودخانه، تغذیه جریان است که منجر به واحدهای حمل هوا در طبقه های مختلف ساختمان می شود.

آب سرد شده از طریق یک کویل درون دستگاه تهویه هوا جریان می یابد که در آن هوای داخل هوا نفوذ می کند، گرما را از هوا به آب منتقل می کند و هوا را خنک تر می کند

اسید شویی فن کویل

اسید شویی فن کویل

 

سیستم آب خنک کننده: سیلندر خنک کننده و برج خنک کننده

یک چرخه یخچال، سیلندر تبخیر را به سیلندر کندانس وصل می کند. این گرما را از اواپراتور و به کندانسور منتقل می کند، اما دو خط آب هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند. آب گرم در اینجا، آب خنک کننده نامیده می شود، در حدود ۹۵ درجه فارنهایت به سمت روتور حرکت می کند و به سمت برج خنک کننده روی سقف سر می رود.

در صورت وجود آب خنک کننده از طریق برج خنک کننده جریان می یابد و طرفداران هوا را برای انتقال گرما از آب به هوا می برند. پس از خنک کردن یک بیت، آب کندانس به حدود ۸۰ درجه فارنهایت به سیلندر کندانسور میرسد.

سیستم های خنک کننده تبخیر حلقه بسته:

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت، یک سیستم تبخیری حلقه بسته سیستم ترکیبی است. سیستم تبخیر حلقه بسته یک برج باز با مبدل مبدل حرارتی بسته به برج ساخته شده است. آب برج در خارج از برج در برج باقی می ماند و از طریق لوله های خنک کننده جریان نمی یابد. لوله کشی خنک کننده یک حلقه بسته است، با یک راه حل گلیکول / آب از برج به بار و بازگشت.

آب برج جداگانه از حوضه تا بالای برج پمپ می شود و از طریق مبدل حرارتی (به طور معمول مجموعه ای از لوله ها) با هوا پرتاب می شود و یا از طریق برج در سراسر مبدل حرارتی که در آن تبخیر آب گرما را از حلقه خنک کننده بسته به هوای محیطی. آب باقی مانده آب به حوضچه می رود که در آن دوباره به بالای برج پمپ می شود و روند را تکرار می کند.

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت، سیستم آب تبخیری سیستم حلقه بسته نیاز به آب جوش، درمان شیمیایی، زهکشی، بخاری بخار آب و هوای سرد و پایین کشیدن درست مانند سیستم تبخیر حلقه باز در بالا دارد.

اسید شویی فن کویل

اسید شویی فن کویل

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت، مزیت سیستم تبخیر حلقه بسته این است که می تواند خنک کننده حلقه بسته را به بار در حدود ۷ تا ۱۰ F بالاتر از دمای لامپ مرطوب ارائه دهد. خنک کننده حلقه بسته بدون مواد آلوده است و اجازه می دهد که مبدل های حرارتی و لوله های آب تمیز شود.

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت، هر آلاینده از جو در خارج از برج باقی خواهد ماند. مواد شیمیایی برای تصفیه آب کمتر استفاده می شود زیرا آنها فقط آب باز در برج را درمان می کنند و نه خنک کننده در لوله های لوله و مبدل های حرارتی سیستم.

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت، اشکال سیستم تبخیری حلقه بسته این است که شما باید برای تصفیه آب، منفجر کردن و آبرسانی به سمت آب برج سیستم استفاده کنید. این سیستم برای نصب و راه اندازی آب و هوای سرد نیاز به یک سیستم لوله کش تخلیه و گرمایشی و عایق دارد.

تعمیرات تخصصی داکت اسپلیت، برای جلوگیری از انجماد حوضه در عملیات خارج از زمان هوا سرد، یک بخاری حوضه مورد نیاز است. این سیستم نیاز به یک پمپ اضافی متصل به برج که آب حوضه را حمل می کند.

انواع چیلر اصلی:

چیلرهای هواخنک

خدمات چیلر، چیلرهای هوا را می توان در پیکربندی های مختلف تقسیم کرد و یا به عنوان یک واحد واحد استفاده می شود. چیلرهای هوا در اندازه های مختلف از ظرفیت های کوچک تا مدل های ۱۰۰ تن متفاوت است که برای خنک سازی ساختمان های تجاری استفاده می شود.

تفاوت بین چیلرهای سرد و سرد خنک کننده هوا این است که چیلرهای هوا از منبع هوای به عنوان منبع تغذیه و یک فن که هوا را بیش از سیم پیچ حرکت می دهد استفاده می کنند. از طرف دیگر، چیلرهای آب از آب به عنوان منبع تغذیه و یک پمپ استفاده می کنند که آب را از طریق کندانسور به برج خنک کننده هدایت می کند و آن را به جو خارج می کند.

چیلرهای آبی

چیلرهای آب دستگاه های مکانیکی / سیستم های تبرید هستند که برای رطوبت هوا و مایعات خنک در تاسیسات صنعتی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. چیلرهای آب دارای کاربردهای فراوانی از استفاده از فرایند به خنک سازی فضا هستند. تفاوت بین چیلرهای آب و هوا این است که آب به یک برج خنک کننده برای خنک کردن آب در یک چیلر آب ارسال می شود.

اسید شویی فن کویل

اسید شویی فن کویل

چیلرهای چگالی تبخیری

یک چیلر تجمعی تبخیری جایگزین چیلرهای چگال آب و هوا می باشد. بیشترین چیلرهای چندهدفه تبخیری بین ۱۵ تا ۲۰۰ تن هستند، اما باید یک سیستم را انتخاب کرد که بهترین گزینه برای امکانات فردی آن است. حداکثر رد حرارتی در چیلرهای تبخیری به صورت مداخله آب به طور مداوم به منظور تسهیل خیساندن لوله های کندانسور انجام می شود، در حالی که طرفداران مکانیکی هوا را بر روی آنها می کشاند، که آب را تبخیر می کند و گرما را به جو رد می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا