تعمیر مینی چیلر

ارتقاء سیستم تهویه مطبوع

ارتقاء سیستم تهویه مطبوع موجود:

اگر شما ارتقاء هوا مرکزی خود را انجام دهید، فرض نکنید که شما باید سیستم یکسان را خریداری کنید. هر تغییری که شما برای بهبود کارایی انرژی خانه خود مانند ارتقاء پنجره یا اضافه کردن عایق انجام دادید، می توانید نیازهای خنک کننده خود را کاهش دهید. از سوی دیگر، اگر شما اتاق را اضافه کرده اید، ممکن است نیاز به خنک شدن بیشتری داشته باشید.

پیمانکار خود را یک محاسبه بار بر اساس یک روش شناخته شده مانند دستی J از ACCA انجام دهید. ارزیابی پیمانکار باید شامل این باشد که مجوزهای شما باید تغییر اندازه داده شوند، مهر و موم شده و عایق بندی شوند یا جایگزین شوند. به یاد داشته باشید که یک سیم پیچ تبخیری داخلی و خازن در فضای باز باید یک مجموعه همگام از همان نام تجاری باشد، یا عملکرد، کارایی و ظرفیت ممکن است انتظارات را برآورده نکنند.

تعمیر چیلر داکت اسپلیت

سیستم های جدید ۲۰ تا ۴۰ درصد کارآمدتر از مدل های بهره وری حداقل ۱۰ سال پیش هستند. هزینه ها متفاوت خواهد بود و می توانند به این بستگی داشته باشند که آیا شما نیاز به نصب مجدد و اندازه خاص و پیکربندی خانه خود دارید.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه چیلرهای اکسیژن به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲- ۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
19 + 22 =