تعمیر و نگهداری موتورخانه

اجزای چیلر هوا خنک

اجزای چیلر هوا خنک

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

اجزای اصلی یک چیلر خنک هوا خنک

چیلر هوا خنک دارای ۵ جزء اصلی است:

  1. کمپرسور – معمولا اسکرو، اسکرول یا سوئیچینگ
  2. خازن – یک بسته نرم افزاری از لوله های افقی که حاوی مبرد گرم است، توسط تعدادی از ورق های نازک فلزی در محور عمودی احاطه شده است. این کمک گرما را از لوله ها و هوا پخش می کند که در سراسر لوله ها و ورقه های نازک فلزی نفوذ کرده است.
  3. کندانسور – این هوا را درون کویل های کندانسور، از دو طرف وارد می کند، و سپس این هوا را از بالای واحد به سمت بالا به محیط جو می برد.
  4. شیر گسترش – این مبرد را قبل از وارد شدن به بخارپز گسترش می دهد
  5. اواپراتور – این جایی است که آب سرد تولید می شود و گرما از بازگشت گرم “آب سرد” استخراج می شود تا به کندانسور ارسال شود.

چیلر، مینی چیلر، کولرگازی ، اسپلیت، داکت اسپلیت،

چیلرهای آب سرد و چیلرهای خنک کننده هوا چیست؟

چیلرهای خنک کننده آب و چیلرهای هوا خنک کننده سیستم های تبریدی هستند که برای خنک کردن مایعات یا رطوبت هوا در هر دو ساختمان تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. آب سرد دارای برنامه های کاربردی متنوعی از خنک کننده فضا برای استفاده در فرآیند است.

چه چیلر بهترین کار را برای فرآیند شما انجام می دهد؟

سیستم های چیلر در اندازه و طراحی بسیار متنوع هستند و به عنوان واحد های کوچک، محلی یا قابل حمل برای دستگاه های چیلر کوچک برای برنامه های کاربردی کوچکتر یا چیلرهای مرکزی بزرگ طراحی شده اند که برای خنک سازی برای کل فرایندها طراحی شده اند.

اگر شما علاقه مند به جزئیات بیشتر در مورد بهترین راه حل خنک کننده برای درخواست خود را لطفا با یک متخصص در تهویه ارمغان تماس بگیرید.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
8 + 10 =