تعمیر مینی چیلر

آموزش تعویض فیلتر داکت اسپلیت

آموزش تعویض فیلتر داکت اسپلیت

تــــــــــهویه ارمغــــــــــان، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، هواساز، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                 

ابعاد بخاری سرامیکی:

آموزش تعویض فیلتر داکت اسپلیت، دمای کار پایین بخاری های سرامیکی، کابینت های کوچکتر را امن و عملی می سازد. وزن و طراحی متعادل به ثبات آن کمک می کند، و بعید است که چیزی بر روی آن سرازیر شود. همانطور که برای هر بخاری، فاصله ایمن بین بخاری  و هر ماده قابل احتراق را حفظ می کنید برای بخاری سرامیکی هم باید حفظ شود.

با این حال، اندازه کوچک بخاری سرامیک آنها را به ویژه در مکان های کوچک مانند حمام و اداره قابل استفاده می کند. شما حتی می توانید مدل های کوچکتر را به راحتی بر روی میز کار قرار دهید.

کار تمام شیرهای سه راهه اعم از پلاستیک ، نوریل یا برنج یکسان است از این نوع شیر در لوله کشی استخر ، جکوزی ، فیلتر ، تغذیه شونده و گرم کن استفاده می شود .

آموزش تعویض فیلتر داکت اسپلیت

آموزش تعویض فیلتر داکت اسپلیت

کارایی بویلر:

تعمیر داکت اسپلیت ایرانی، دو روش برای اندازه گیری کارایی دیگ وجود دارد: ۱) روش مستقیم ۲) روش غیر مستقیم

روش مستقیم – روش مستقیم تست بهره وری بویلر بیشتر قابل استفاده یا رایج است

روش غیر مستقیم – برای اندازه گیری کارایی دیگ بخار در روش غیر مستقیم، ما نیاز به یک پارامتر مانند موارد زیر داریم:

  • تجزیه و تحلیل نهایی سوخت (H2، S2، S، C محدودیت رطوبت، محدودیت خاکستر)
  • درصد O2 یا CO2 در گاز دودکش
  • دمای گاز دودکش در خروجی
  • دمای محیط در درجه حرارت و رطوبت هوا در کیلوگرم بر کیلوگرم
  • GCVسوخت در کیلو کالری / کیلوگرم
  • درصد خاکستر در سوخت های قابل احتراق
  • GCVخاکستر در کیلو کالری / کیلوگرم

چیلر های تهویه ارمغان در شرایط آب و هوایی خیلی داغ آزمایش شده اند به طوری که دمای محیط در شرایط تست بیش از ۶۰ درجه سانتیگراد بوده است. 

تعمیر داکت اسپلیت ایرانی

آموزش تعویض فیلتر داکت اسپلیت

مزایای بخاری سرامیکی:

سرویس داکت اسپلیت سقفی، بخاری های سرامیکی فضای کمی نیاز دارند. دمای کار آنها برای ایجاد سوختگی یا شروع آتش سوزی بسیار کم است. بلوک سرامیک یک منبع پایدار و کارآمد برای اتاق های کوچک و محل کار فراهم می کند.

قسمت خارجی، وظیفه‌ی خنک‌کردن گاز را برعهده دارد که بیرون اتاق یا سالن و در فضای باز نصب می‌شود. بدنه‌ی فلزی دارد و باید روی پایه‌های مخصوص نصب شودصدای یونیت خارجی بیشتر است؛ ولی مزاحمتی ایجاد نمی‌کند. سیستم سرمایش سریع و سیستم فعالیت برای خواب راحت یا Good Sleep نیز در این مدل در نظر گرفته‌شده است. 

سرویس داکت اسپلیت سقفی، در این مدل از محافظ کمپرسور و برد الکتریکی در مقابل صدمات احتمالی ناشی از نوسانات برق از طریق سیستم نیز بهره گرفته می‌شود.

آموزش تعویض فیلتر داکت اسپلیت

آموزش تعویض فیلتر داکت اسپلیت

موارد اقتصادی بخاری سرامیکی:

عیب یابی و تعمیر داکت اسپلیت، بیشتر بخاری های سرامیکی دارای دو تنظیم قدرت ۹۰۰ وات و ۱۵۰۰ وات هستند. تنظیم قدرت پایین هم حرارت قابل توجهی را فراهم می کند. گرمایش نقطه آن، کارآیی راحتی را در قسمت های مورد استفاده در خانه یا اداره شما می تواند فراهم کند. قرار دادن بخاری در مقابل پنجره ها می تواند سبب کاهش دمای آب سرد از پانل ها شود. به طور کلی، با استفاده از بخاری های کارآمد می توانید صورتحساب خود را کاهش و بار بر روی سیستم های حرارت مرکزی را کاهش می دهد.

در تابستان زنت، هوای گرم محیط را پس از عبور از روی سطوح گسترده خیس (پکینگ، پوشال و …) و انجام فرایند تبخیر آب خنک می شود و به این ترتیب هوای خنک و تازه ای را جهت آسایش فراهم می سازد. در زمستان نیز پس از ترکیب هوای برگشتی با درصد معینی از هوای تازه بیرون، پس از عبور از کویل گرمایشی آبگرم، دمای مناسب را برای مصرف کنندگان فراهم خواهد آورد.

آموزش تعویض فیلتر داکت اسپلیت

آموزش تعویض فیلتر داکت اسپلیت

مصرف انرژی آب گرم کن بدون مخزن:

عیب یابی و تعمیرات داکت اسپلیت، آبگرمکنهای بدون مخزن ۳۰ تا ۵۰ درصد انرژی کمتری نسبت به  آبگرمکنهای با مخازن، مصرف می کند و در یک خانواده معمولی در حدود ۱۰۰ دلار و یا بیشتر در سال، بسته به مصرف آب هزینه کاهش میابد. واحدهای Tankless  تنها وقتی شیرآب  را باز  می کنید آب را گرم میکند. آنها معمولا با گاز طبیعی یا پروپان کار می کنند.

مزیت اصلی آنها این است که هزینه اضافی نگه داشتن ۴۰ تا ۵۰ گالن آب در مخزن ذخیره سازی را از بین می برند، بنابراین انرژی کمتری مصرف می کنید. آنها همچنین عرضه مداوم آب گرم را ارائه می دهند که ایده آل برای پر کردن یک وان حمام بزرگ است. آنها فشرده تر از یک آبگرمکن استاندارد هستند و روی دیوار نصب می شوند.

عیب یابی و تعمیرات داکت اسپلیت

آموزش تعویض فیلتر داکت اسپلیت

نصب و راه اندازی چیلرها؛ قدم سوم

تعمیر فن کویل زمینی، در صورتی که محل نصب چیلر آبی در طبقات پیش بینی شده است حتماً در این مورد با مهندسین سازه ساختمان مشورت نمایید. در این گونه مواقع لازم است کف طبقات به اندازه کافی مقاومت داشته باشد تا بتوانند وزن اعمال شده را تحمل کنند.

بدین منظور باید تمهیداتی در خصوص افزودن سازه کمکی(تیرهای فولادی یا پایه های بتن مسلح) برای انتقال نیروی وزن دستگاه به نزدیکترین ستون اصلی ساختمان اتخاذ شود. اگر دستگاه در طبقات فوقانی، یعنی جایی که ارتعاشات نتوانند به زمین منتقل شوند نصب می گردد باید در زیر سوراخهای تعبیه شده توسط شرکت سازنده در روی شاسی دستگاه لرزه گیر پیش بینی و نصب شود.

چیلرهای دارای کمپرسورهای نوع رفت و برگشتی هنگام کار سر و صدای زیادی تولید می کنند و باید مسئله انتقال ارتعاشات آنها مورد توجه قرار گیرد.

تعمیر فن کویل زمینی

تعمیر فن کویل زمینی

:منبع

www.hunker.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا