آشنایی و نگهدای از کولرهای گازی

آشنایی و نگهدای از کولرهای گازی

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

اغلب منازل در هوای گرم  از کولر گازی استفاده مینمایند. برای اکثر مردم داشتن کولر گازی  لازمه زندگیشان میباشد و نحوه نگهداری و استفاده از کولر گازی لازمه این است که اطلاعات  دقیق و کافی از این سیستم را داشته باشند.

چگونگی کارکرد کولر گازی؟

کارکرد کولز گازی  این است که هوای گرم داخل خانه را به بیرون انتقال میدهد و از این طریق موجب خنک شدن خانه میگردد. هوای گرم به وسیله لوله هایی به اسم کوئل تبخیر کننده ، تهویه و سرد میشود.

این روند به این صورت شکل میگیرد که این لوله ها با مایعی به نام سرد کن پر شده اند و هنگامی که گرمای هوا را جذب میکنند، مایع به گاز تبدیل شده و تبخیر میشود.

کولرهای گازی

خنک کننده به یک کوئلی که در بیرون از خانه وجود دارد ارسال میشود و مجددا گرمای حاصلش را از دست داده و دوباره تبدیل به مایع میشود . کوئل بیرونی را چگالنده مینامند. .

پمپی که کمپرسور نام دارد سرد کن را بین دو کوئل به جریان در می آورد و موجب تغییر فشار سرد کن میشود تا تمام سرد کن ها بخار شده و یا در یک کوئل مناسب قرار  گیرند..

انرژي تمامی این خنک کننده ها و کوئل ها از طریق موتوری به اسم کمپرسور ،استفاده میشود. و تمام این سیستم اغلب سه برابر انرژی سرد کننده که کمپرسور استفاده مینماید را تامین میکند.تبدیل مایع به گاز و گاز به مایع سبب میشود تا انرژي بیشتری نسبت به مصرف کمپرسور مصرف شود.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع.

 تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.

 تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .

تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.

تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.

تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل.

رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
13 + 26 =