ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر ، چیلر جذبی و چیلرتراکمی و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی تهویه مطبوع به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید .

این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب در زمینه عیب یابی و تعمیرات انواع اسپیلت، کولر گازی ، داکت اسپلیت، انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری، را در تهران، کرج و سایر شهرستان ها توانسته است خدماتی در خور شان مشتریان عزیزمان با نازل ترین قیمت ارائه دهد.

تهویه ارمغان

متخصصین، تعمیرکاران و سرویس کارهای تـــهویه ارمغـــان آمادگی دارند، در زمینه های مربوط به تعمیر و رفع نشتی چیلر، اسید شویی فنکویل، بهینه سازی تابلو فرمان چیلر، تعویض کمپرسور اسکرال، تعمیر برج خنک کن، شارژ گاز، نصب انواع ترموستات دیجیتال و تاچ اسکرین، راه اندازی چیلر و مینی چیلر و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه موتورخانه و چیلرهای اکسیژن، به شما سروران گرامی، مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.                                                                                 

۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱

۰۲۱۲۲۰۹۱۴۲۱

                                                                       

اغلب منازل در هوای گرم  از کولر گازی استفاده مینمایند. برای اکثر مردم داشتن کولر گازی  لازمه زندگیشان میباشد و نحوه نگهداری و استفاده از کولر گازی لازمه این است که اطلاعات  دقیق و کافی از این سیستم را داشته باشند.

چگونگی کارکرد کولر گازی؟

کارکرد کولز گازی  این است که هوای گرم داخل خانه را به بیرون انتقال میدهد و از این طریق موجب خنک شدن خانه میگردد. هوای گرم به وسیله لوله هایی به اسم کوئل تبخیر کننده ، تهویه و سرد میشود.

این روند به این صورت شکل میگیرد که این لوله ها با مایعی به نام سرد کن پر شده اند و هنگامی که گرمای هوا را جذب میکنند، مایع به گاز تبدیل شده و تبخیر میشود.

کولرهای گازی

خنک کننده به یک کوئلی که در بیرون از خانه وجود دارد ارسال میشود و مجددا گرمای حاصلش را از دست داده و دوباره تبدیل به مایع میشود . کوئل بیرونی را چگالنده مینامند. .

پمپی که کمپرسور نام دارد سرد کن را بین دو کوئل به جریان در می آورد و موجب تغییر فشار سرد کن میشود تا تمام سرد کن ها بخار شده و یا در یک کوئل مناسب قرار  گیرند..

انرژي تمامی این خنک کننده ها و کوئل ها از طریق موتوری به اسم کمپرسور ،استفاده میشود. و تمام این سیستم اغلب سه برابر انرژی سرد کننده که کمپرسور استفاده مینماید را تامین میکند.تبدیل مایع به گاز و گاز به مایع سبب میشود تا انرژي بیشتری نسبت به مصرف کمپرسور مصرف شود.

تهویه ارمغان، ارائه دهنده خدمات تخصصی تهویه مطبوع.

 تعمیر و راه اندازی انواع چیلر صنعتی و خانگی، مینی چیلر. چیلر جذبی، تراکمی، و تخلیه آب چیلر.

 تعمیر و سرویس انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت .

تعمیر و سرویس انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری.

تعمیر و سرویس انواع پکیج زمین و دیواری.

تعمیر انواع هواساز صنعتی، خانگی و آپارتمانی.

تعمیر و نگهداری موتورخانه های حرارتی و برودتی و مشعل.

رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن، خدمات سرویس و نگهداری سالیانه

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست