آشنایی با اسپلیت:

 اسپلیت یک کلمه اختصاری است ، که برای یک مدل کولر گازی استفاده میشود. این نوع کولر ها حاوی پنل داخلی هستند و به همین خاطر نام اسپیلت برایشان انتخاب شده است.

انواع اسپلیت ها

در مجموع ۲ مدل اسپلیت داریم که تولید شده اند و برای فروش به بازار در جهان عرضه شده اند.

(کولر گازی )و (داکت اسپلیت) نام این ۲ نوع  اسپلیت میباشد. تفاوت این ۲ مدل در این است که بعضی از این مدل ها فقط باد سرد و خنک ایجاد میکنند و بعضی دیگر به غیر از سرما ،باد گرم و گرما نیز تولید میکنند. در کشور ما به علت هوای نسبتا خشک و گرمی که دارد ، اسپلیت ها طرفداران زیادی دارد، علاوه براین به خاطر هوای با کیفیت تولید شده توسط این اسپلیت ها و دردسراندک استفاده از  اسپلیت،  موجب جذب طرفداران بیشماری شده است. هر ۲ مدل اسپیلت تولید شده در کشور ما وجود دارد، امروزه استفاده از این نوع اسپلیت ها به طور چشمگیری در خانه ها، مغازه ها ، ادارات و شرکت ها افزایش داشته است.

انواع اسپلیت ها

 یخ زدن اسپلیت ها

اغلب کاربران با این مشکل در اسپلیت مواجه میشوند ؛ این یکی از شایع ترین مشکل اسپیلت ها و کولر های گازی میباشد.

در صورت بروز این مشکل پنل خارجی، پنل داخلی، لوله های ارتباطی و کندانسور اسپلیت همگی دچار  مشکل میشوند، که برای برطرف کردن  این مشکل و تعمیر آن باید از یکی از مراکز تعمیر اسپلیت کمک بگیرید.

زمان یخ زدن اسپلیت ها

اسپلیت ها اغلب در زمستان و حالت گرمایشی سیستم و در تابستان و حالت سرمایشی سیستم دچار یخ زدگی میشوند.

ارمغــــــــــان تــــــــــهویه، یکی از مراکز قابل اعتماد در زمینه تعمیرات انواع چیلر و مینی چیلر میباشد. که طی چند سال اخیر با ارائه خدمات تخصصی به مشتریان عزیز توانسته حس اعتماد و رضایت مشتری را جلب نماید . این مجموعه با داشتن پرسنل مجرب تعمیرات انواع اسپلیت، کولر گازی ، داکت اسپلیت انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری را در محل انجام میدهند. همچنین پرسنل متخصص این شرکت آمادگی دارند در هر ضمینه مربوط به رفع نشتی، اسید شویی، بهینه سازی تابلو فرمان، تعویض کمپرسور، تعمیر برج خنک کن و همچنین سرویس و نگهداری سالیانه به شما سروران مشاوره و نظر کارشناسی ارایه دهند.

۰۹۱۲۴۸۰۶۵۵۱ – ۰۹۱۲۰۸۸۹۶۸۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست